AL-KO T 1000

Objem
950 l

• , zakoupeno v www.agro-centrum.cz

• kvalita, tloušťka plastu překvapila, měl jsem obavy, zda to nebude taková "fólie"jakou jsem viděl na plastovém jezírku např. v OBI,široká obruba na rostliny
    • mohlo by být trochu hlubší, jinak nic

Doporučuji toto jezírko, lepší jsem na Internetu nenašel

• , zakoupeno v KOBRAS RUNLAB

Jezírko budu teprve instalovat

• , zakoupeno v 123shop.cz

• Jezírko užíváme již 3tí sezonu. V zimě v létě je v provozu, protože jsou v něm ryby. V létě v něm roste a kvete mnoho vodních rostlin včetně leknínů. Krásný.

S jezírkem jsem spokojen, je napojeno na přítok a odtok vody. Super.

Objem
950 l

Technické specifikace:

Objem (voda)  950 l

Rozměry (d x š x v)  280x140 cm

Dekorační prolisy  2

Prolis pro rostliny  po celém obvodu

Hloubka jezírka  65 cm

Vodní plocha cca  3,50 m²

Hmotnost cca v kg  23 kg

Přirozený tvar s velkým prolisem pro květiny.

Jezírko odolné vůči mrazu a UV záření vyrobené z PE, vhodné pro osázení rostlinami.

Jednoduché zabudování:

Vyhlubte jámu.

Usaďte jezírko do vodorovné polohy.

Jezírko plňte vodou a obsypávejte pískem.

Osázejte jezírko rostlinami.

Přehled výhod

Jsou větší, než si myslíte. Jezírka AL-KO nezničí sluneční záření ani mráz a navíc jsou jednoduchým nástrojem, kterým vtisknete vaší zahradě osobitý charakter. Široký bažinatý okraj, biotop v několika úrovních a speciální, matně lesklý povrch – to vše vám pomůže vytvořit přírodní scenérii plnou hry barev a tvarů na vodní hladině.

Jako v přírodě

Speciální probarvení matně lesklého povrchu dodává naplněnému, osázenému a oživenému jezírku přirozené přírodní tóny a barevné kontrasty. Jezírka jsou vyrobena ze stoprocentně recyklovatelného PE materiálu odolného proti UV záření a mrazu.

Plynulý přechod

Široká pobřežní zóna s kameny a rostlinami, nebo chcete-li bažinatý okraj, pomůže vytvořit perfektní přirozený přechod z plastového jezírka do zahrady.

Dokumenty

User Manual (Download PDF, 1 MB)

• , zakoupeno v www.agro-centrum.cz

• mohlo by být trochu hlubší, jinak nic

Doporučuji toto jezírko, lepší jsem na Internetu nenašel

• , zakoupeno v KOBRAS RUNLAB

Jezírko budu teprve instalovat

• , zakoupeno v 123shop.cz

S jezírkem jsem spokojen, je napojeno na přítok a odtok vody. Super.

• , zakoupeno v Melichar CZ

• Dobré koupání pro psa
  • , zakoupeno v 123shop.cz

• za rozumnou cenu rozumně velké jezírko, škoda, že nedělají kousek vetší v této cenové kategorii
    • zatím mě nenapadá, čerstvě zakopané

skvělý poměr cena výkon, pokud chcete jezírko na pár kytek a pár koi, tak není co řešit. ryby v něm ale asi přes zimu nepůjdou nechat, uvidíme. má to dobře udělanou zónu na kytky kolem, takže velmi snadné proti folii.

• , zakoupeno v Melichar CZ

splňuje moje očekávání